Pts – Pazar 08:00 – 00:00
(0531) 027-89-84
info@alakurye.com

Hızlı Kurye Hizmeti – İstanbul Kurye | 0531 027 89 84

Hızlı Kurye Hizmeti

İstanbul Hızlı Kurye

Hızlı Kurye Hizmeti aciliyet esaslı nitel taşınım materyallerin istenilen yere en kısa sürede güvenli, korunaklı, gizlilik esaslı, takip edilebilir ile, ilgili noktaya ulaşımının sağlanması olarak nitelendirilmektedir. Kendine yer edinmektedir.

Hayatımızın en önemli kavramı zaman ve zaman yönetimi; günümüz yaşamında, iş hayatında, sağlıkta, sosyal yaşamda ve insan yaşamının olduğu her alanda planlanabilir ve yönetilebilir olması tedarik sistemini etkilemiştir. Çağın gerekliliği, rekabetçi ve globalleşen dünya da, tüketim içtihatlarının her geçen gün arttığı ve hizmet sektörüne etki ettiği hakikati ile yaşamaktayız.

İstanbul mazisi itibarıyla birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmış, geçmişini bugününe çağın gerekliliklerini yaşayarak taşımış ve dünyanın öncü şehirlerinden biri oluşunu her daim baki kılmıştır. Ekonomik münhasır jeopolitik konumu, sosyal kültürel ve fiziki yapısı, inanç ve turizm farkındalığını iş dünyasını, sağlık hizmetlerini, ticari faaliyetlerinin merkezi konumuna getirmiştir. 24 saat yaşan bir şehrin hayatı, zaman kavramında 24 saati 25, 26 saat yaşamakla eş değer hale getirmek zaman yönetimiyle esaslıdır. Zaman kavramını ortadan kaldırmak ve zamanın etkin kullanımını sağlamak ayrıcalık olacaktır.

İstanbul bir metropol ve dünya mozağini kendinde barındırırken 24 saatin her anında farklı bir yoğunluğa maruz kalmaktadır. Tahmin edilemeyen öngörüler ulaşım ve kıymetli taşınım ürünlerinin hayati önemi üzere düşünceler ve fikir arayışları oluşmuştur. Bu münazaralarda Hızlı Kurye Hizmeti kavramını meydana getirmiştir.

Klasik Posta Hizmetlerinden farkını zaman kavramını ortadan kaldırarak, mahrem ve direk hızlı teslimat üzere kendini ayrıştırmaktadır. Klasik Posta Hizmetlerinde nitel taşınımların uzun süreçlerde teslimat ve müşavirlik işlemlerinin hengamesi aciliyet kavramın olduğu yerde hizmet dışı kalma sebebidir.

Klasik Posta Hizmetlerinde materyal taşınımı birçok elden geçmekte, aktarma merkezlerinden teslimat merkezlerine giden süreçte zamanın ve taşınım kütlesinin dezenere ve kaybolma ihtimalleri ile bir tehdit unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hızlı Kurye Türleri Nelerdir?

Çeşitlemelere Mutabık Drone Teslimat Opsiyonlu ( Nokta Lokasyon ) Seçeneği ile

Teknolojinin hizmet sektörü ile çağı bir sonraki adıma ve refah mefhumunu hizmet sektörüne aktarımını sağlamak Ala Kurye için bir varsayım değil hakikat uygulayıcı hizmet firmasıdır.

Hızlı Moto Kurye

Motorsikletlerin keyif ve hobi amaçlı olmasından ulaşım özgürlüğüne giden yol evrilmiş; emanetçi teslimat ve kıymetli teslimat elçiliği kavramlarını doğurmuştur.

Bugün hızlı kurye, acil moto kurye, hızlı kurye tanımları telaffuz edildiğinde ilk akıllarda tasavvur eden Motorsikletli Kuryelerdir. ( Hızlı Moto Kurye )

Normal Kurye

Birçok kargo ürünün motorsiklet elçisi yoluyla taşınımı gerçekleştirilmekte ve gün içerisinde teslimat işlemleri sağlanmaktadır.

Express Kurye

Şirketlerin son 10 yılda zaman kavramının önemle öne çıktığı bu dönemde etkin ve Hızlı Moto Kurye Elçisi tarafından direkt olarak teslimat lokasyonuna gidiş hedeflenerek gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da iki zıt uçlardan birbirine trafiğin yoğun olduğu zaman diliminde en fazla 2 saatlik bir süreçte teslimatlar gerçekleşmektedir.

Vip Kurye

Bir telefonla çözüme ulaşacağınız bu hizmet edasında kargonuzu dilediğiniz yerden alıp, istenilen lokasyona taşınımı ve teslimatı sağlanmaktadır.

Arabalı Kurye

Kütle itibarıyla büyük ölçekteki taşınım kargolarınız arabalı seçeneği ile dileğiniz lokasyona hızlı ve güvenlik esaslı hizmeti sizlere sunuyoruz.

Uçak Kargo

Uçak Kurye ile şehir dışı kargolarınızı olabilecek en hızlı alternatif yol ile imkanlarımız arasındadır.

Firmamızın Moto Kuryesi ile irtibatlı sürekli irtibatlı olunup kıymetli evraklarınız sizden bulunduğunuz ikametten alınır ve ilgili havalimanına en etkin hızla ulaştırılır.

Uçak seferleri arasında kabul göre en erken seçenek değerlendirilir ve uçağın ilgili temsilcisine teslim edilir. Uçak Kurye hizmetimiz Türkiye Cumhuriyeti Türkiye Hava Yolları THY Kargo ile çalışmaktayız. THY Kargo Dünyanın öncü ve gözde firmalarından biridir. Uluslararası arenada global firmaların tercih ettiği kurumsal bir marka değeri ile çalışmaktayız.

Şehir dışı kargolarda THY kargo ile vardığı şehirde bulunan çözüm ortaklarımıza dahil ilgili Moto Kurye ile teslim alınan kargo büyük bir ivedilikle hedeflenen lokasyona teslimatı hukuki, gizlilik ve güvenlik esaslı hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

ALA KURYE HİZMET FİRMASI

Türkiye Cumhuriyeti Hukuki çerçevesine sahip, iç tüzüğünü, tüm yasal süreçlerini ilgili devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları ve ticaret odasında tescillendirmiş merkez ofis her daim ulaşılabilir 7/24 hizmet etme iştahıyla karşınızda görevinin başındadır.

Ala Kurye İstanbul Hizmet Firması İnsan ve hizmet odaklı faaliyetlerini yürütürken gerekliliklerini yerine getirmektedir. Sosyal güvenlik ve sivil güvenlik, fiziki ölçekte ki güvenlik ekipman ve araçlarını bünyesinde bulundurmakta olup, kuryelerin tam teçhizatlı olmasını sağlamaktadır. Taşınım emaneti elçisi tarafından ve firmamız tarafından tüm hassas içeriği gözetlenerek paketlenmesi sağlanmakta, elçi kuryelerin araçlarına yerleştirilmekte olup güvenlik tedbirleri alınmaktadır. İçeriğin ehemmiyeti yalnızca ilgili firmanın kayıtları ve kargonun sahibi arasında gizlidir. Üçüncü bir taraf söz konusu değildir.

Her bir kargo öncesinde şirket bünyesinde ihtimal yol haritası ve olası alternatif güzergahlar istişare edilerek tüm faktörler gözetilerek karar verilir. Hızlı Motor Kurye Elçisi gidiş güzergahında GPS sisteminden takip edilmektedir. Müşterilere verilen uzantı ile bu takip gizlilik esaslı gerçekleşmektedir.

Ala Kurye, İstanbul Hızlı Moto Kurye elçisi gittiği yol haritası saniyesi saniyesinde takip edilmekte ve kayıt edilmektedir. Yapılan her bir hizmet kayıt kabulden teslimat anına kadar, kargo yapılma biçiminden, gittiği yol güzergahına kadar teslimatın gerçekleşmesi esnasında Dijital ortama aktarılarak Elektronik Finansal Tapu EFT olarak kayıt edilmekte ve kargo taraflarına teslim edilmektedir.

Kargo şifreli bir blok zincirle Elektronik Finansal Tapu haline gelerek gizliliği ve mahremiyeti güvenlik çemberine alınmaktadır. Olası tehditler karşısında hukuki zeminde karşılığı olan haklılığı masada sergileyen bir tutum biçimi olarak bu dijital çerçeveyi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Yol güzergahı kuryelerimizin üzerinden bulunan kamera sayesinde sürekli kontrol ve izleme mekanizması ile GPS sistemi üzerinden izlenmektedir. Teslimat işlemi gerçekleşirken kayıtların evrak üzerinden imzaları gerçekleşirken o sahne kamera kaydı ile kayıt altına alınmaktadır . Bu kayıtlar blok zincir şifreleriyle şifrelenip siber saldırılara karşı güvenli hale gelmektedir. EFT ( Finansal Tapu ) ile şahısa adanmaktadır.

Drone Teslimat Opsiyonlu ( Nokta Lokasyon ) Seçeneği

Yüksek katlı yapılara mutabık betimleme örneği ile Hızlı Moto Kurye veya diğer kurye elçilerimiz tarafından kıymetli taşınım kargomuz kütle itibarıyla drone kapasitesine muktedir hava yoluyla alıcının ulaşabileceği yerden teslimatın gerçekleşmesi ve elektronik imza ile alıcının imzasının sağlanmasıdır. Ayrıca drone üzerindeki kamera ile kayıt süreçleri işlemektedir. Giriş süreçlerinin zaman kaybettirici kısımları düşünüldüğünde drone opsiyonu kargonuzun hızına hız katacaktır. Ayrıca bir lokasyondan başka bir lokasyona yine drone teknolojisinin sunduğu kapasite ve güç yetkinliğince kıymetli kargo taşınımları gerçekleştirilmektedir.

Taşınabilir Kargo Ürünleri

İnsan yaşamında yer alan her türlü somut materyallerin, kıymetli madeni değerler, ilaçlar, evraklar, çekler, senetler, sözleşmeler, ihale giriş sunumları vs. hayati öneme sahip her türlü akit ve canlı cansız kargolarınız opsiyon seçenekleri ile kargonun gereksinimine göre muhafaza edilmesi sağlanarak yine gereksinimine göre ulaşım aracı belirlenip teslimatı sağlanmaktadır.

Tıp sanayisinde ilaç teslimatı gibi, kan teslimatı gibi hayat kurtarıcı her işin içinde bu sorumluluğu alarak insanların hayatlarına olumlu yönde dokunmayı sosyal ve hizmet kazanımı olarak gören Ala Kurye Hizmet Firması sunumudur.

İstanbul Hızlı Kurye Hizmeti

Ala Kurye İstanbul Merkezli Türkiye Hizmet Firması

Teslimat Süresinin Ve Şeklinin Belirlenmesi

Kurye hizmetleri, teslimatı yapılacak olan kargonun kütle yapısı, hassasiyeti ve içeriğine bağlı olarak çeşitli paketlenme ve korumalı seçeneklerini sunmaktadır.

Kargonun teslim süresi ile hızlı, etkin hızlı ve süper hızlı imkanları müşterilerimize sunarak yapılacak teslim süresi ve fiyatlama belirlenmektedir.

Opsiyonlarla fiyatlamalar değişmekte tercihler ile hız ve teslimatın şekli değişiklik göstermektedir.

Ala Kurye İstanbul Hizmet Firması her bir çalışanını pedagoloji ve psikoteknik eğitimlerini almasını sağlamaktadır. Sağlık raporları hukuki periyotta gerçekleştirilmektedir. Her bir kurye görevine başlamadan önce firma hekimi tarafından gözlemlenmektedir.

Her bir teknik araç bağlı olduğu markanın teknik servisinde kontrolleri periyodik olarak yapılmaktadır. Tüm eksiklik ve aksaklıklar ortaya çıkmadan önce ön görülerek bertaraf edilmesi çabalanmaktadır. Hizmet esnasında olası arızaların minimize edilmesi sıfır hata prensibiyle çalışılmaktadır. Her türlü olasılıklara istinaden alternatif planlar ve seçenekler masada yer almakta gerekli görüldüğü taktirde hızlıca operasyonlara anında müdahale edilerek hizmetin aksamaması sağlanmaktadır. Mikro etkenler sıfır hata prensibinde olup, makro etkenler çok faktörlü olduğundan bunlar çok yönlü düşünülerek her daim hazırlıklı ve müdahale edilebilir yönetilebilir halde hazır ekiplerimiz tetiktedir.

Müşterilerimiz talebi doğrultusunda tüm sertifika ve yetkinlik belgelerimiz görülebilir ve yerimizde sizlerin ziyaretini kabul görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Samimiyetin ve özverinin hizmet sektöründe vuku bulduğu rekabetçi dünyada sizlerin yarışınızı hızlandırmaktan, hayati önem taşıyan, hayatınızı bu kasvetli dünya da dönüm noktası oluşturabilecek, yaşamınızı doğrudan etki edecek hususlarınızda sizlerin hizmetinde olmaktan huzurlu ve mutluyuz.

Güvenlik, gizlilik ve hız kavramının sağlıklı yaşama etkisini teknolojinin hizmet sektörüyle tümleşik hale gelmesi için sürekli olarak geri bildirimleri yapıcı etki ile eleştirileri değerlendiriyor ve firmamızı dinç ve güncel tutuyoruz.

Her bir tarafın, çalışanların ve ilgili hizmetin kusursuz icra edilmesi için tüm gizlilik ve güvenlik hakları yasal çerçevede hakların korunması sağlanmaktadır.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve geleceğin ön görüleri ile bugünün ve geleceğin varsayımları, güncel imkan ve teknolojik gelişmelere istinaden yaşamaya ve çalışmalarımıza devam etmekten büyük keyif alıyoruz. İşimize, müşterilerimize olan sadakatimiz işimizin ve insan olmanın gereğidir. Bu gerekliliklerin bilinci ile Ala Kurye İstanbul Hizmet Firması görevinin başındadır.

Ekonomik ve hızlı çözümlerle Ala Kurye İstanbul Hizmet Firması zaman kavramını sizin için ortadan kaldırmaktadır.

İletişim :

Esenşehir Mahallesi, Gölcük Sokak, No: 13

Ümraniye / İSTANBUL

Telefon: ( 0531 ) 027 – 89 – 84

WhatsApp: 0531 027 89 84

E-mail: infor@alakurye.com

ALA KURYE HAKKIMIZDA

Ala Kurye 2010 yılı itibarıyla sektörün ihtiyaçlarını karşılamak üzere Sayın Erhan Aladağ tarafından bir hizmet firması olarak kurulmuş ve icrai faaliyetlerine başlamıştır.

Müşterilerine Moto Kurye, Kiralık Kurye ve toplu dağıtım hizmetlerini ivedilikle geçmiş bugüne sürdürerek deneyimini zamanımıza taşımış olup geleceğe bugünlerini kendini yenileyerek taşımaktadır.

Geniş bir alana yayılarak İstanbul Şehrinin 24 saat yaşayan canlı ve gözde şehrine hizmet etmekten büyük bir mutluluk duymakta olan firmamız çalışan ve müşteri memnuniyetini insan odaklı dürüst ve resmi esaslar üzere inşa etmekten geçtiğini dile getirmektedir.

Özgüven & Müşteri Memnuniyeti Esasları

Türk toplumunun sosyal kültürel değerlerine saygılı ve hukuki zeminde inşa edilmiş firmamızın müşteri memnuniyetimiz referansımızı belirlemekte ve özgüvenimizi kendimizden emin olduğumuz hakikatini dile getirmektedir.

Özgüvenimiz bir kibir bir üstünlük değil tamamıyla işimizin ehli olmasını müşteri memnuniyetimizin olumlu geri dönüşleri ve mutlu oldukları gereğinin göstergesidir.

Piyasa şartlarını ve ülkemizin ve dünyamızın hakikatlerini sosyal kültürel ve hukuki yönlerini, teknolojik gelişmeleri en içten hareketle analiz ediyoruz, yorumluyoruz ve iş akitlerimize süreçlerimize daha iyi olmak adına uyguluyoruz.

Hızlı Moto Kurye, Hızlı Moto Kurye Elçilerimiz, İstanbul Hızı Kurye ifadelerini toplumumuz ve firmamızla tümleşik bir bütün mutluluk platformunu oluşturmakta sosyal firma olmamızı göstermektedir. Verdiğimiz hizmetin mutluluğu sosyal firma olduğumuzun örneğini teşkil etmektedir.